ŠKODAтурбується про своїх клієнтів, саме тому з1 листопада до31 грудня 2017 рокудіє акційна пропозиція на придбання оригінальної моторної оливи та оригінальних запасних частин для автомобілів модельного ряду ŠKODA. Протягом вказаного періоду оригінальні моторні оливи та запасні частиниможна придбати з ексклюзивною знижкою до 35%*.

Купуючи високоякісні, оригінальні моторні оливи та оригінальні запасні частини (диски гальм, колодки гальм, ремкомплекти ГРМ, свічки запалювання, фільтри, мастило КПП/трансмісійні) Ви забезпечуєте собі гарантію довгострокової, безпечної та комфортної експлуатації ВашоїŠKODA.

 

З повним асортиментом та вартістю оригінальних моторних олив та запасних частинŠKODA Ви можете ознайомитись у Вашого сертифікованого дилера.

Кількість товару обмежена!

 

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на вcій території України, окрім підприємств, які знаходяться на території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

 

 

*Знижки в розмірі до 35% від рекомендованої дистриб’ютором  поточної роздрібної вартості оригінальної моторної оливи та оригінальних запасних частин ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.